Menu
Jesteś tutaj: Strona główna Blog

Blog

Perfumetki 33ml czy oryginalne perfumy? Perfumetki 33ml czy oryginalne perfumy?

08:16, dnia 06 czerwiec 2020r.

Zanim kupisz u nas "oryginalne perfumy" lub perfumetki musisz wiedzieć dwie rzeczy:
1. Czym się różnią perfumy, woda perfumowana, woda toaletowa, kolońska, odświeżająca czy woda po goleniu
2. Czym się różnią perfumetki 33ml od "oryginalnych perfum"?

Jaki zapach powinien dla siebie wybrać mężczyzna? Jaki zapach powinien dla siebie wybrać mężczyzna?

11:34, dnia 03 marzec 2020r.

Jednym z elementów kreujących wizerunek mężczyzn jest właśnie zapach. Dobrze dobrany zapach powinien podkreślać indywidualny charakter i styl. Uwodzicielski zapach przyciąga tez uwagę i zapada w pamięć. Idealnie dobrany zapach nieraz mówi o mężczyźnie więcej niż jego ubranie. Jeśli zastanawiasz się nad tym, jaki zapach powinien dla siebie wybrać mężczyzna, to koniecznie przeczytaj ten artykuł, w którym postaramy się odpowiedzieć na to pytanie.

Jak poprawnie aplikować perfumy? Jak poprawnie aplikować perfumy?

21:21, dnia 05 marzec 2020r.

Wszyscy uwielbiamy, gdy zapach ulubionych perfum otacza nas uwodzicielskim obłoczkiem i pragniemy, aby utrzymał się on jak najdłużej. Trwałość perfum możemy znacznie wydłużyć, jeśli tylko poznamy sekret ich długotrwałego zapachu, jakim jest właśnie poprawna aplikacja. Chcesz wiedzieć, jak poprawnie aplikować perfumy, aby zachować Twój ulubiony zapach na dłużej? Przeczytaj nasz artykuł, w którym wyjawimy Ci sekret, jak sprawić, by aromat Twoich perfum trwał znacznie dłużej niż dotychczas.

Czy psikać perfumami ubrania Czy psikać perfumami ubrania

12:33, dnia 12 marzec 2020r.

Wszyscy pragniemy zachować zapach naszych perfum jak najdłużej. Z pośród wielu sposobów na przedłużenie trwałości perfum, kwestią kontrowersyjną jest to, czy psikać perfumami ciuchy. Czy pryskanie ubrań perfumami to na pewno dobry pomysł? Tego dowiecie się w naszym artykule…

Jak trwałe są markowe perfumy? Jak trwałe są markowe perfumy?

14:51, dnia 27 luty 2020r.

Markowe perfumy wyróżniają się nie tylko znacznie wyższą ceną, lecz również wyższą jakością, którą gwarantuje nam wybór renomowanej marki perfum. Wyższa jakość przekłada się również na znacznie większą trwałość zapachu. Czy jednak każde markowe perfumy zapewniają taką samą trwałość naszego zapachu? Jeśli i Ciebie nurtuje to pytanie, koniecznie przeczytaj nasz artykuł, z którego dowiesz się wszystkiego o tym, jak trwałe są markowe perfumy i od czego zależy ich trwałość.

Jak przechowywać perfumy? Jak przechowywać perfumy?

23:42, dnia 14 marzec 2020r.

Piękny zapach perfum pozwala nam wyrażać siebie, podkreśla naszą urodę i naturalne piękno. Jednak, aby perfumy zachowały swój piękny zapach nie wystarczy tylko właściwie ich używać, lecz również przechowywać we właściwy sposób, który sprawi, że nie stracą swego uwodzicielskie zapachu ani trwałości przez znacznie dłuższy czas. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak przechowywać perfumy, by utrzymać ich wysoką jakość i trwałość znacznie dłużej to koniecznie przeczytaj ten artykuł.

Jakie części ciała psikać perfumami? Jakie części ciała psikać perfumami?

14:03, dnia 08 marzec 2020r.

Każdy z nas pragnie, aby zmysłowa woń perfum z flakonika otaczała nas jak najdłużej. Trwałość perfum, co prawda zależy w dużym stopniu od ich jakości i rodzaju, jednak istnieją też inne czynniki, które mają znaczący wpływ na trwałość Twojego ulubionego zapachu. Jednym z nich jest bez wątpienia miejsce, w które aplikujemy perfumy. Aby zatrzymać ulubiony zapach na dłużej warto wiedzieć, jakie części ciała psikać perfumami – tego dowiesz się z naszego artykułu.

Nowości

Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona wykonana przez doneta.pl
Olga kupił(a) 12szt "Code Sport" 3 godziny temu.